• +421 949 244 368 ( IL )
  • +421 940 949 239 ( PU )
  • fyzioinspire@gmail.com

Estetická rázová vlna X-WAVE

Najčastejšie estetické diagnózy - celulitída, strie, jazvy.

Estetická rázová vlna X-WAVE


Rozbije tuky a celulitídu!!!

X–WAVE je unikátny výrobok, ktorý pomocou silných vibrácií prispieva k odstráneniu hlavných faktorov, ktoré spôsobujú nerovný povrch pokožky, a to vedie k výraznému zlepšeniu vzhľadu kože. Mechanické vibrácie tiež zvyšujú mikrocirkuláciu a prívod kyslíka v postihnutých oblastiach, čo vedie k zvýšeniu prekrvenia a k odstráneniu prebytočnej intersticiálnej tekutiny.

Čo je terapia rázovou vlnou?

Liečba rázovou vlnou sa používa s vysokou úspešnosťou v ortopédii pre liečbu pohybového aparátu – kmitajúce akustické rázové pulzy vyvolávajú hojivé a regeneračné procesy v tkanivách. Pri zmenenom výkone a použití špeciálneho aplikátora sú dosahované rovnako výrazné účinky i v estetickej medicíne.Účinky X-Wave

Kmitajúce akustické vlny vstupujúce do tela vytvárajú vibrácie v spojivovom tkanive. Tkanivo sa uvoľní a vypne, pokožka sa stane pevnejšou a pružnejšou. Výrazne sa tiež stimuluje cirkulácia krvi a tvorba kolagénu. Terapia akustickou vlnou má preto komplexný účinok na celé podkožie. Úplne výnimočné účinky sú preukázateľné pri odstraňovaní celulitídy.X-WAVE

Využíva masážny aplikátor ako vodivú elektródu, ktorá prenáša elektrické vlnenie do tkaniva. Elektrické impulzy stimulujú svalové a nervové bunky, tým dochádza k stiahnutiu svalových vlákien. Zvyšuje sa lokálny metabolizmus, zlepšuje sa prekrvenie a celkovo sa urýchli obeh lymfatického systému. Zároveň sa spevňuje koža a podkožie a svaly sa posilujú ako u fyzického cvičenia. Súčasné pôsobenie rázovej vlny a elektrostimulačných pulzov tak maximalizuje výsledný efekt.

Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení. K dosiahnutiu efektívneho a dlhotrvajúceho účinku je potrebné absolvovať 6- 10 sedení, raz, ideálne dva krát za týždeň. Dĺžka jedného ošetrenia je od 30 do 50 minút, podľa ošetrovanej oblasti. Zlepšenie stavu prebieha postupne, k efektívnejšiemu výsledku je potrebné dodržiavanie pitného režimu, úpravu stravy a dostatok pohybu.

Akustická rázová vlna Vám pomôže s partiami ako sú zadok, stehná, vnútorná strana ramien a brucho. Počas zákroku akustická rázová vlna uvoľňuje zatvrdnuté väzivové tkanivo a vďaka tomu dochádza k zmenšeniu tukových buniek, vypnutiu pokožky a zároveň k zoštíhleniu ošetrovanej oblasti.

Najčastejšie aplikácie